Programista ERP (.NET, C#)

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Poszukiwane kompetencje:
  • Biegłość w obsłudze systemów ERP, zwłaszcza Soneta enova365,
  • Umiejętność programowania w C#, .NET,
  • Doświadczenie w pracy z MS Visual Studio,
  • Zaawansowana znajomość MS SQL Server, SSMS.
Obowiązki na stanowisku:
  • Rozwijanie i utrzymywanie funkcji systemu ERP,
  • Monitorowanie i wsparcie integracji systemu enova365 z platformami e-commerce i innymi narzędziami zewnętrznymi,
  • Prowadzenie testów systemowych i aktualizacji,
  • Szkolenie użytkowników i wsparcie techniczne.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).