Inżynier DevOps (Azure/Databriks)​

Miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
Do Działu Rozwoju Korporacyjnej Platformy Danych poszukujemy zaangażowanego Inżynier DevOps​ ze specjalizacją Azure/Databriks​.
  • Forma zatrudnienia: preferowana umowa o pracę
  • Rekrutacja: zdalna
  • Model pracy: hybrydowy (1-2 razy w miesiącu – spotkania zespołowe w biurze).
Zakres obowiązków:​
  • Ścisła współpraca z zespołem przy rozwoju korporacyjnej platformy danych opartej o Azure oraz Databricks
  • Rozwijanie infrastruktury jako kodu (IaC) przy użyciu Terraform/Bicep w celu zwiększenia bezpieczeństwa, niezawodności i re-używalności.
  • Konfigurowanie platformy Databricks w celu zapewnienia jej przydatności dla zespołów inżynieryjnych (podłączanie źródeł, konfiguracja ładowania, autoamtyzacja).
  • Aktywne wpieranie procesów CI/CD w celu automatyzacji procesów wytwórczych i utrzymaniowych oraz optymalizacji kosztów.
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju rozwiązań chmurowych oraz integracji z innmi i elementami infrastruktury IT Medicover.
  • Ciągłe rozwijanie swojej profesjonalnej wiedzy i umiejętności poprzez udział w wydarzeniach, takich jak seminaria, konferencje i szkolenia.
Wymagania:​
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub o zbliżonym profilu
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z doświadczeniem w pracy z narzędziami chmurowymi Azure.
  • Doświadczenie z potokami CI/CD i pracą z nowoczesnymi narzędziami do budowania, testowania i wdrażania (Azure DevOps).
  • Zrozumienie automatyzacji infrastruktury i infrastruktury jako kodu.
  • Doświadczenie w pracy z Terraform i Bicep.
  • Znajomość podstaw programowania w Python,SQL oraz PowerShell.
  • Doświadczenie w pisaniu i refaktoryzacji kodu oraz testów.
  • Umiejętność rozumienia złożonych kwestii technicznych, formułowania opinii i komunikowania się z różnymi interesariuszami o różnym poziomie wiedzy technicznej.
  • Dobra znajomość metodyk zwinnych.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B2).
Miłe widziane:​
  • Doświadczenie we wdrażaniu Azure Databricks w dużej organizacji.
  • Doświadczenie w pracy w branży podlegającej regulacjom prawnym lub chęć zrozumienia złożoności tej branży.
Oferujemy: ​
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.